Finał sagi o Lenie i Arturze – “Otwórz oczy” Alicji Sinickiej

Otwórz oczy” to ostatni tom z cyklu “Oczy wilka” polskiej pisarki Alicji Sinickiej. W końcu czytelniczki mogą przekonać się jaki finał czeka związek Leny i Artura. Czy ta miłość może przetrwać wszystkie przeciwności losu?

Mężczyzna o lazurowym spojrzeniu

Czy można znaleźć miłość swojego życia powodując stłuczkę z drogim BMW, którego właścicielem jest bogaty i przystojny nieznajomy o przenikliwych oczach budzących w każdej dziewczynie mroczne uczucia? Okazuje się, że nawet tak niesprzyjające okoliczności nie mogą stanąć na drodze budzącym się uczuciom. Jak wiadomo z poprzednich tomów serii to, że Arturowi uda się ostatecznie związać z Leną wcale nie było łatwe do przewidzenia. Nad tą parą ciążyły wielkie, mroczne tajemnice, które stały na drodze ich miłości. Czy jednak udało im się pozostawić trudną przeszłość daleko w tyle, czy w najbardziej niespodziewanym momencie ona ich dogoni?

Główna bohaterka kocha swojego męża i stara się być w tym związku szczęśliwa. Jednak widzi w jego lazurowych, wilczych oczach, coś co ją przeraża. Lena nie boi się samego Artura, ale tego, że ciemność czająca się w jego spojrzeniu, oznacza coś zagrażającego ich szczęściu i wspólnej przyszłości. Czy można cieszyć się każdą wspólną chwilą, gdy przeczuwa się nadchodzącą katastrofę? Lena nie może ukrywać, że jej strach jest coraz większy i niszczy jej spokój każdego kolejnego dnia.

Mroczne tajemnice z przeszłości wychodzą na jaw

Pewnego dnia okazuje się, że strach Leny nie był bezpodstawny. Chociaż jej mąż pragnął za wszelką cenę ukryć przed ukochaną sekrety ze swojej przeszłości, nie udało mu się tego dokonać. Przed Leną zostaje postawione ogromne wyzwanie. Kiedy w końcu poznaje prawdę, jej przerażenie jeszcze wzrasta. Nie jest pewna, czy uda jej się sprostać wyzwaniu, ale wie, że tylko ona może zawalczyć o swoje szczęście i ukochanego. Nie ma w pobliżu nikogo, kto może jej pomóc. Pytanie brzmi, czy Lenie uda się zebrać w sobie dość siły na tę nierówną walkę? I czy starczy jej nadziei, że po wszystkim ich małżeństwo będzie mogło być szczęśliwe?

Czy dla prawdziwa miłość pokona wszystkie przeciwności?

Powieść “Otwórz oczy” pióra Alicji Sinickiej to niezwykle udane połączenie romansu z elementami mrocznego psychologicznego thrillera. Autorka w niezwykle wiarygodny sposób potrafi opisywać uczucia bohaterów, niemal wnikając w ich dusze. Kiedy prawda wychodzi na jaw akcja znacznie przyspiesza, a czytelnik przeżywa prawdziwy rollercoaster emocji.

Kawa zdjęcie utworzone przez pvproductions - pl.freepik.com