Walka o miłość

Każdy z nas chciałby się zakochać. A w szczególności panie, które zawsze czekają na przysłowiowego “księcia z bajki”. Trzeba przyznać, że nie zawsze polowanie na tego “księcia” idzie tak jak każda kobieta by sobie życzyła. Czasem zanim natrafi się ten właściwy kandydat, to nie raz i nie dwa trzeba doznać bardzo bolesnej porażki. Nikt przecież nie mówił, że w życiu będzie łatwo. Panie, ale starajcie się walczyć o tą miłość, jeżeli macie w swoim życiu nadzieję, że to jest właśnie to. O tym opowiada Alicja Sinicka, która zaprasza do czytania “Otwórz oczy“.

Dziwne przypadki miłosne

Ta książka to finał całej sagi, która szalenie spodobała się wielu czytelniczkom w Polsce. Jej saga “Oczy wilka” spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem, a wiele pań nie mogło się doczekać finału powieści. Miłość Leny i Artura była bardzo zaskakująca. W końcu bądź co bądź nie zaczęła się ona bardzo szczęśliwie. Lena wjechała w luksusowe auto Artura, doprowadzając do wypadku samochodowego. Już była pewna, że wysoki rachunek za wyrządzone szkody wyląduje w jej skrzynce pocztowej, a tu zamiast opłat za naprawę dostała zaproszenie na randkę z facetem, który dosłownie miał oczy wilka. Takie spojrzenie nie jedną osobę zwaliłoby z nóg. Nie dziwne więc, że i ona zareagowała, tak jak zareagowała, czyli zgodziła się. Po dwóch latach ona i Artur byli narzeczonymi i w końcu wzięli ślub. Nie każdy pochwalał ten związek, ale Lena cieszyła się miłością pomiędzy nimi i nie zamierzała słuchać innych osób. W końcu to o jej szczęście chodziło.

Lazurowe spojrzenie

Lena już wie, że nie jest łatwo być żoną Artura. Oj, cena jaką za to płaci jest bardzo wysoka. Ale nie jest w stanie nic na to poradzić, że tak mocno ona go kocha. W szczególności, że on nadal patrzy na nią tym swoim pięknym i lazurowym spojrzeniem. Coś się zmieniło. W tym pięknych oczach Artura pojawiła się głęboka ciemność, która rzutuje na ich związek. Na jaw wychodzi pewna tajemnica, która zmienia wszystko. Na tyle, że Lena musi podjąć czoła wielkiemu wyzwaniu. Kobieta będzie musiała zebrać się w sobie, aby zawalczyć o tą miłość, jaką miała. Nie chce jej stracić i ma nadzieje, że ten związek przetrwa. Tylko czy młoda kobieta da radę? Czy ktoś ją będzie wspierał? W końcu znajomi ostrzegali ją, że powinna uciekać dopóki ma czas. Może należało ich posłuchać? Lena musi stoczyć ostateczną walkę, aby wiedzieć na czym dokładnie stoi. “Otwórz oczy” to finał całej sagi, której na pewno nikt się nie spodziewał po autorce (https://www.taniaksiazka.pl/otworz-oczy-alicja-sinicka-p-1377359.html).

Kawa zdjęcie utworzone przez pvproductions - pl.freepik.com